5417 SILVER WAVE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5417 |
| Color | BLACK AND GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1550kg |